Kaybolduğu bildirilen üniversite öğrencisinin vücut parçaları bulundu

T24 Dış Haberler

ABD’nin Minnesota eyaletinde kayıp olduğu bildirilen bir üniversite öğrencisinin cesedine ait parçalar, flört ettiği belirtilen bir genç ile çıktığı ilk randevusunun ardından bulundu. 

Milwaukee Polis Departmanı, 19 yaşındaki Sade Robinson‘un kısmi insan kalıntılarının 2 Nisan’da Cudahy, Wisconsin’deki Warnimont Park’ta bulunduğunu açıkladı. 

Bacağının göl kenarındaki parkta bulunmasından iki gün sonra daha fazla kalıntıya rastlandı. 

Kolluk kuvvetleri tarafından yapılan açıklamada, telefon kayıtlarının ve diğer kanıtların, 33 yaşındaki Maxwell Anderson‘ın Robinson ile iletişim kurduğunu ve “ilk kalıntılar keşfedilmeden önceki akşam onunla akşam yemeğine gittiğini” gösterdiği belirtildi. 

Bir restoranın güvenlik kameraları, Robinson ve Anderson’ın 1 Nisan akşamı bir barda birlikte oturduğunu kanıtlarken, Anderson’ın aracı ertesi gün yanmış halde bulundu.

Milwaukee Bölge Savcılığı yetkilileri yaptığı açıklamada, Anderson’ın Robinson’u kasten öldürdüğü ve kalıntılarını parçaladığı ve cinayetin potansiyel kanıtlarını gizlemek amacıyla arabasını ateşe verdiğini belirtti. 

Anderson 4 Nisan’da tutuklandı ve Robinson’un öldürülmesi ve parçalanmasıyla bağlantılı olarak birinci derece kasıtlı cinayet ve kundakçılıkla suçlandı. 5 milyon dolarlık bir kefalet karşılığında tutulan adamın 22 Nisan’da mahkemeye çıkması planlanıyor.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x